Neosport - Sportfelszerelés nagykereskedelem
+36 94/367 362
Részletes keresés

LedSmart SuperPowerColor 2018 P8 RGB SMDLEDtech 480x288

LedSmart SuperPowerColor 2018 P8 RGB SMDLEDtech 480x288 eredményjelző tábla. Kijelző méret: hossz: 480 cm; magasság: 288 cm - Keret méret: 488 cm x 296 cm - Ledközéppont távolság 8 mm - Full led kijelző - Keret : Speciális composit - Fényújság, reklámcsík lehetőség - Idő kijelzés - Visszaszámláló - Eredményjelzés, hosszabbítás jelzése, idő - hazai / vendég kijelzése (név szerint) - eredmény jelzése - időt mutat perc és másodperc bontásban - az óra kézi vezérléssel megállítható - 100-180 méterről is jól látható - írásoknak megfelelő adatok kijelzése - SZÜNETBEN: - pontos idő kijelzése - videók lejátszása - egyéb információk kiírása - játékos információk - reklám videók lejátszása. KÜLÖNLEGES TULAJDONSÁGOK: - Színes kijelző (64000 szín) - Reklám videók, hirdetések lejátszására alkalmas - Képek megjelenítése - Csapat tagok bemutatása a mérkőzés előtt - Effektek lejátszása - Rendezvényeken ledfalként hasznosítható - Kamera csatlakozási lehetőség - TV Set Top Box csatlakozási lehetőség - Közvetítőkocsi csatlakozási lehetőség - Videójel bemenetek. A feltüntetett ár a szoftver és az eredményjelző árát, a felrögzítéséhez szükséges rögzítő elemeket tartalmazza. Sport szoftver modul: LedSmart K.A.Z.O. + Labdarúgás Sportmodul /Tartozék/ a többi sportág szoftvere felár ellenében megvásárolható. A videó processzor: K6000 (mobil rackban) Tömege megközelítőleg: 650 kg